O firmie

W branży motoryzacyjnej działamy od ponad 20 lat. Dzięki bogatej tradycji połączonej z zastosowaniem nowych technologii staliśmy się serwisem samochodowym, któremu można powierzyć swój pojazd bez chwili zastanowienia. Dziś możemy powiedzieć, że choć zaufało nam bardzo wielu kierowców, nie spoczywamy na laurach i wciąż podnosimy nasze kwalifikacje.

Jesteśmy wyposażeni w 14 stanowisk roboczych z podnośnikami, co daje nam możliwość napraw praktycznie ”od ręki”. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem naprawczym oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników.


Proponujemy bardzo szeroki wachlarz usług zarówno naprawczych i serwisowych, jak i pełną obsługę klienta w zakresie formalności związanych z powypadkową naprawą pojazdu. Rozliczamy naprawy bezgotówkowe.


Dbając o wysoki standard świadczonych przez nas usług pamiętamy o konkurencyjnej cenie. Wierzymy, że stosowanie niskich stawek połączone z profesjonalnym wykonaniem jest tym, czego oczekuje dzisiejszy klient. Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem.